KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12948419
nr 1294 8419
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 24/310, daterad 1978. Motivet: 35x63 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:40:46
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm